טכנאי מחשבים בחיפה
תיקון לפטופים מכל הסוגים על ידי טכנאי מחשבים מוסמך עם ניסיון של למעלה מעשר שנים , התקנת מערכות הפעלה, שידרוג רכיבים, שרות מהיר במחירים אטרקטיביים.

טכנאי מחשבים ניידים

Slider

תיקון מחשבים ניידים בחיפה

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

שירות תיקון למחשבים ניידים בחיפה קריות:

DELL, VAIO, ACER, ASUS, MAC-BOOK, HP, COMPAQ, MSI

טכנאי מחשבים ניידים חיפאי מוסמך במחירים נוחים. אפשרות שליחת טכנאי לכתובתכם באיזור חיפה והסביבה (נשר, קריות) ולקבל בדיקה והצעת מחיר במקום בלי צורך לסוע עד למעבדה. אני נותן יחס אישי ומהיר , בודק ונותן את הפתרונות המקצועיים והמעודכנים ביותר שיש לטיפול בתקלה שיש לכם במחשב. נותן מענה מהיר לכל פניה.התקנת Windows למחשב נייד טכנאי מחשבים ניידים חיפה קריות

הגדרות רשת אינטרנט והתקנת תוכנות

בדיקת המחשב לפני תיקון והצעת מחיר

שידרוג והתקנת חומרה לנייד

גיבויי המחשב לדיסק או להרד-דיסק חיצוני

הסרת וירוסים ורוגלות

 

טכנאי מחשבים ניידים אמין ומקצועי עם נסיון של מעל 5 שנים בתחום תיקון מחשבים. נותן שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר כולל התקנת מערכות הפעלה, החלפת מסכים למחשב נייד, הרחבת זיכרונות, וניקויי וירוסים. ההסמכות שלי בתחום המחשב MCSA ו- MCITP  אני נותן שירותי מעבדה ותיקון מחשבים ניידים בחיפה והקריות.

 

 

השאיפה שלי לתת
את השירות הכי מקצועי
שאפשר עם יחס אישי
לכל לקוח

שאלות נפוצות

לא, אני לא מחזיק מלאי חלפים לכל המחשבים הניידים הקיימים בשוק. ולכן אני לא מציע שירות לתיקון מסכים ומקלדות במחשבים ניידים, אלא במקרים מיוחדים.

יתכן והסוללה ריקה לגמרי, כדאי לבדוק שהמחשב מחובר לשקע החשמל. וגם לבדוק שכבל החשמל מחובר היטב.

כמה סיבות עיקריות יכולות לגרום למחשב להפוך לאיטי. לפעמים מדובר בוירוס שתקף את המחשב ובמקרה כזה כדאי להתקין תוכנת אנטי וירוס שתיסרוק את המחשב ותסיר וירוסים ורוגלות. לפעמים ההרד דיסק עצמו נפגע בגלל קצר חשמל או הפסקת חשמל ובמקרה כזה כדאי להריץ פקודת cmd שנקראת chkdsk c: /f

אני נותן שירותי מעבדה פרטיים למחשבים אישיים באיזור חיפה והקריות. אני ממוקם בדרך נו"ש ניתן להגיע אליי עם המחשב לבדיקה והצעת מחיר. אני גם נותן שרות עד בית הלקוח באיזור חיפה קריות עד 10 ק"מ מחיפה.

אחת השאלות הראשונות שעולות אצלנו בנוגע למחשב זה "האם זהו זמן טוב כדי לקנות מחשב נייד חדש ? "האם כדאי לתקן את המחשב שלי? האם המחשב הנייד שלי יהיה מסוגל להתמודד עם הצרכים והטכנולוגיה היום ובשנים הקרובות?" התשובה לשאלה זו היא ... זה תלוי. צריך לבדוק קודם אם ניתן וכדאי לשדרג את המחשב ומהי עלות התיקון. טכנאי מחשבים יכול לבדוק לנו את כדאיות התיקון/שידרוג ובהתאם לחומרה שמותקנת במחשב הנייד שלך וגילו ניתן לקבל חוות דעת על האפשרויות הקיימות ולקבל את ההחלטה הנכונה.
אם קנינו מחשב נייד טוב והוא היה שימושי ומוצלח עד לתקלה - באופן כללי כדאי להשקיע בתיקון.

 

 

 

 

התקשר עכשיו 050-2553665