טכנאי מחשבים בחיפה
טכנאי מחשבים מוסמך עם ניסיון של למעלה מעשר שנים מעניק הדרכה ומסביר לפני כל תיקון תקלה במחשב אישי ונייד, אמינות ומקצועיות בלי פשרות נותן אחריות על כל תיקון - מחירים נוחים.

טכנאי מחשבים בחיפה

שרות מקצועי למחשבים ניידים
previous arrow
next arrow
Slider

טכנאי מחשבים בחיפה

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

תיקון מחשבים בחיפהטכנאי מחשבים מוסמך עם נסיון של למעלה מעשר שנים מעניק הדרכה ומסביר לפני כל תיקון תקלה במחשב אישי ונייד, אמינות ומקצועיות בלי פשרות נותן אחריות על כל תיקון - מחירים נוחים.

 השירות שאני נותן: 

תיקון מחשבים שולחניים

תיקון לפטופים

התקנת Windows

שידרוג חומרה במחשב

אני דואג להתעדכן כל הזמן בטכנולוגיה החדשה שמשתנה בלי הרף, כולל מערכות הפעלה חדשות שצצות ומגוון חדש של רכיבי מחשב. אני נותן שרות מקצועי, מאתר את הבעיה ומייד בוחן את אפשרויות התיקון בתקלה בעלות הכי כדאית לכם תוך שימוש בידע שנצבר עם ניסיון של שנים. אני נותן שירות באזור חיפה והקריות, טכנאי יכול להגיע אליכם עד הבית לבדוק את המחשב ולתת הצעת מחיר לתיקון המחשב. במקרים של החלפת ספק כח, כרטיס זיכרון או דיסק קשיח ובמקרים נוספים הטכנאי ייקח את המחשב לתיקון במעבדה בבית הטכנאי. אני מתחייב לספק את השירות המקצועי ביותר עד למציאת הפתרון האמין והמהיר ביותר לטיפול בתקלה של המחשב.

כל תיקון שתעשו כולל:
- אחריות על התיקון לחודש ימים
- תמיכה עד בית הלקוח
- מחירים אטרקטיביים

אפשר לפנות אליי תמיד לקבלת מידע נוסף על השירותים השונים שאני מציע כולל ייעוץ לפני קניית מחשב חדש. אני ישמח לעזור ולתת את השירות האמין והמהיר ביותר ובמחירים אטרקטיביים.

אלברט : טל' 050-2553665.

 

 כל שירותי המחשב שאני נותן

∎ שירותי טכנאי מחשבים בחיפה והקריות
∎ בדיקה והצעת מחיר בבית הלקוח
∎ תיקון מחשבים שולחניים
∎ תיקון מחשבים ניידים
∎ הסרת וירוסים וניקויי מרוגלות
∎ התקנת מערכות הפעלה Windows
∎ בניית אתרי תוכן באינטרנט
∎ טכנאי מחשבים עד הבית בחיפה
∎ גיבויי קבצים אישיים וגיבויי מחשב
∎ פירמוט מחשב לפני התקנה
∎ התקנת מנהלי התקנים לחומרה
∎ התקנת מדפסות וסורקים
∎ הגדרות רשת מחשבים וחיבורי אינטרנט
∎ התקנת תשתית רשת, נתבים ושקעי רשת

 


שאלות נפוצות

לבדוק שיש מתח בשקע של המחשב, וגם לבדוק שכבל החשמל מחובר היטב למחשב. לפעמים מסך המחשב עצמו מכובה ולכן לא רואים כלום.

כמה סיבות עיקריות יכולות לגרום למחשב להפוך לאיטי. לפעמים מדובר בוירוס שתקף את המחשב ובמקרה כזה כדאי להתקין תוכנת אנטי וירוס שתיסרוק את המחשב ותסיר וירוסים ורוגלות. לפעמים ההרד דיסק עצמו נפגע בגלל קצר חשמל או הפסקת חשמל ובמקרה כזה כדאי להריץ פקודת cmd שנקראת chkdsk c: /f

אני נותן שירותי מעבדה פרטיים למחשבים אישיים באיזור חיפה והקריות. אני ממוקם בדרך נו"ש ניתן להגיע אליי עם המחשב לבדיקה והצעת מחיר. אני גם נותן שרות עד בית הלקוח באיזור חיפה קריות עד 10 ק"מ מחיפה.ניתן לפנות כאן לאתר מיקרוסופט לקבלת עזרה מפורטת

 

 הסמכות: 

 

הסמכות לטכנאי מחשבים
התקשר עכשיו 050-2553665

שלח הודעה